دانلود Google Allo 19.0.025_RC09 – آخرین نسخه گوگل الو اندروید!

به گزارش روشن تاب

کمپانی معروف گوگل در اقدامی خلاقانه مسنجری جدید و پرکاربرد برای دستگاههای اندرویدی منتشر ساخته و با اپلیکیشنی به نام Google Allo بار دیگربرتری خود را نسبت به سایر رقبا نمایش داده است. این مسنجر که گفته می شود به زودی رقیبی برای تلگرام، واتساپ و سایر نمونه های مشابه خواهد شد از امکانات بی نظیر همچون ارسال چت مخفی و موقتی و نیز سیستم رمز گذاری دو طرفه برای ایجاد محیطی امن و غیر قابل دسترس برای هکرها بهره می برد.گوگل الو دارای ویژگی خاصی به نام پیام هوشمند است که با استفاده از هوش مصنوعی خود پیشنهاداتی برای پاسخ به مخاطب ارائه می کند و این پاسخ ها مشخصا در رابطه با موضوع مطرح شده می باشد.

برای ثبت نام در Google Allo نیاز به انجام مراحل پیچیده نیست و با ثبت شماره موبایل خود و وارد کردن کد امنیتی که به سرعت برایتان ارسال می شود، میتوان به عضویت آن در آمد و از امکاناتی همچون ارسال و دریافت پیام از مخاطبین، استفاده از استیکرهای جذاب و متنوع در حین گفتگو استفاده کرد. نقاط قوت گوگل الو نسبت به نمونه های دیگر، پشتیبانی کمپانی معروف گوگل و بروزرسانی های منظم و نیز سیستم پیشرفته ی امنیتی می باشد. اگر شما هم از ویژگی های آن به وجد آمده اید و مایل به داشتن نسخه ی بدون تبلیغات هستید، هم اکنون آنرا نصب کرده و جزو طرفداران میلیونی گوگل الو شوید.

ویژگی های برنامه ی Google Allo اندروید :

-سیستم رمز گذاری دو طرفه برای حفظ امنیت

– دارای برچسب های متنوع و جذاب

-قابلیت برچسب زدن ، تگ هنرمندان معروف

-دارای سیستم پیام هوشمند در حین گفتگو

-وجودبخش ALL CAPS برای ارسال پیام جهانی

-رابط کاربر پسند و ساده بدون هیچ گونه تبلیغات

-قابلیت ارسال پیام مدت دار و دارای تاریخ انقضاء

-ملاقات با دستیار شخصی گوگل برای مشاهده ی مکان ها

-استفاده از هوش مصنوعی برای ارائه ی پیشنهاد درباره ی موضوع

نوشته دانلود Google Allo 19.0.025_RC09 – آخرین نسخه گوگل الو اندروید! اولین بار در دانلود بازی و برنامه اندروید | اندروید سیتی پدیدار شد.