گلکسی نوت 8 در دو نسخه 64 و 128 گیگابایتی عرضه می‌شود

تا چند هفته دیگر پرچمدار جدید سری نوت سامسونگ معرفی می‌شود. در هفته‌های اخیر خبرهای زیادی راجع به این گوشی شنیده‌ایم. سامسونگ قصد دارد تا با عرضه گلکسی نوت 8 تمام خاطرات بد نوت 7 را به فراموشی بسپارد. علاقه‌مندان این کمپانی کره‌ای نیز دوست دارند تا گلکسی نوت 8 مانند نسل‌های قبلی این سری، جذاب و کارآمد باشد.

اخرین خبری که در مورد این گوشی منتشر شده، حاکی از آن است که گلکسی نوت 8 در دو نسخه 64 و 128 گیگابایتی عرضه خواهد شد.

این نخستین بار است که یکی از گوشی‌های سری نوت سامسونگ با حافظه داخلی بیش از 64 گیگابایت عرضه می‌شود. پیش از این اما گلکسی اس 7 ادج و گلکسی اس 8 پلاس نیز در نسخه‌های 128 گیگابایتی در بازارهای مختلف جهانی عرضه شدند. در هفته‌های آینده مشخص می‌شود این خبر تا چه حد صحت دارد و اینکه نسخه 128 گیگابایتی این گوشی در چه کشورهایی عرضه خواهد شد.

به هر حال حافظه‌های داخلی متفاوت، دست مشتری را برای انتخاب گوشی موردنظر خود باز می‌گذارد. البته فراموش نکنیم که گلکسی نوت 8 یکی از گران‌ترین گوشی‌های تاریخ سامسونگ خواهد بود. طبق آخرین شایعات قیمت پایه این گوشی 900 دلار می‌باشد و قطعا نسخه 128 گیگابایتی آن از قیمت بالاتری برخوردار است.

طرفداران سامسونگ باید کمی دیگر صبر کنند تا سامسونگ از پرچمدار جدید خود رونمایی کند. البته تا قبل از این کار، خبرهای بیشتری راجع به نوت 8 منتشر خواهد شد. برای پیگیری این اخبار با دیجی‌رو همراه باشید.

گلکسی نوت 8 در دو نسخه 64 و 128 گیگابایتی عرضه می‌شود دیجی رو

دیجی رو