ششمین  گام کمپین درختکاری« تبریز شهر آرزوها» با همت۴۵ تن از  سبز اندیشان  این شهر+ تصاویر

به گزارش یول‌پرس به نقل از تبریزمدرن ، در ششمین برنامه درختکاری تبریز شهر آرزوها ، اعضای کمپین ،۲۰۰ اصله نهال کبوده و نارون را در ضلع جنوبی اتوبان کسایی مشرف به پارک ائل باغی کاشته و در این کار فرهنگی شرکت نمودند.
شایان ذکر است این برنامه درختکاری در ساعت ۱۱ روز جمعه ۹ تیر انجام پذیرفت که با وجود گرمای تابستان ، چهل و پنج نفر از اعضای کمپین جانانه در این برنامه حضور داشته و جانانه و از روی علاقه دویست اصله نهال را در این پارک کاشتند

بنا بر این گزارش ، در این برنامه درختکاری ، دو تن از اعضای شورای شهر جدید تبریز (مهندس تقی پور و دکتر آجودان زاده ) نیز بصورت داوطلبانه حضور داشته و پابه پای دوستان به کاشت درخت اقدام نمودند.
جا دارد از تمام عزیزانی که با جان و دل و در یک روز تعطیل ، از اوقات فراغت خود گذشته و در این برنامه شرکت کردند از صمیم قلب قدردانی نموده و یک خدا قوتی از ته دل به این عزیزان بگوئیم .
به استحضار عموم میرساند ، این حرکت مردمی طی ماههای آتی ادامه خواهد داشت و هر ماه در یکی از مناطق مستعد شهری تبریز ، درختان بومی منطقه کاشت خواهند شد تا بدین وسیله کمک شایانی به امر توسعه فضای سبز تبریز انجام گیرد .
برای اطلاع از برنامه های آتی کمپین عضو کانال کمپین درختکاری تبریز شهر آرزوها شوید : https://telegram.me/tabrizutopia

یول‌پرس | YolPress